Anna Mazurczyk-Peisert

Jestem psychoterapeutą pracującym w nurcie systemowym.

Jako terapeuta staram się zachować postawę ciekawości i neutralności, zapraszam klienta do tworzenia alternatywnych opowieści — o nim samym, jego życiu, problemie. Pomagam w poszukiwania nowych znaczeń i rozwiązań.

Od wielu lat pracuję również metodą integracji sensorycznej, pomagając dzieciom zaprzyjaźniać się z doświadczeniami zmysłowymi płynącymi ze świata zewnętrznego oraz z wnętrza ciała. W pracy z dorosłymi coraz częściej dostrzegam potrzebę tworzenia  więzi nie tylko z innymi ludźmi, ale również z własnym ciałem, które jest oparciem dla przeżywanych uczuć.

 

Zakres usług:

  • Psychoterapia indywidualna
  • Psychoterapia par/rodzin
  • Konsultacje psychologiczne
  • Konsultacje rodzinne
  • Masaż na cztery ręce
  • Szkolenia dla rodziców i nauczycieli

    Umów się na wizytę:   tel. 783-305-138 

Anna Mazurczyk-Peisert - ZnanyLekarz.pl

 

 

CX86NMD6C1.jpg

Zmysł dotyku

Zmysł dotyku rozwija się jako jeden z pierwszych zmysłów. Już w szóstym tygodniu życia dziecko czuje, kiedy coś dotyka dotyka jego warg lub nosa. W trzecim trymestrze ciąży integracja informacji umożliwia powstanie bardziej złożonych reakcji bezwarunkowych, takich jak, połączone z otwieraniem ust, odwracanie przez dziecko główki w stronę, skąd poczuło lekkie muśnięcie policzka.

 

 

 

IMG_9631.jpg

Jak rozpoznać zaburzenia integracji sensorycznej

Integracja sensoryczna jest kompleksową metodą terapeutyczną stosowaną w pracy z dziećmi z zaburzeniami psychoruchowymi i trudnościami w nauce.